O nás

Objavte detaily vzniku našej spoločnosti

Spoločnosť Voltatech, člen MiddleCap Group, je dlhodobo etablovaná medzi poprednými stredoeurópskymi hráčmi na trhu poskytovania služieb v oblasti zabezpečenia vysokonapäťových a nízkonapäťových inštalácií. S tým úzko súvisí projektová a výrobno-montážna elektro činnosť.

Každý projekt je pre nás unikátny a ku každému pristupujeme individuálne. Naše dlhoročné skúsenosti, odbornosť našich zamestnancov a technické vybavenie sú hlavnými piliermi našej spoločnosti a vďaka nim máme za sebou množstvo úspešných projektov v každom odvetví nášho pôsobenia.

Našou hlavnou náplňou je komplexné pôsobenie v elektroenergetike a to od projektovej činnosti, cez elektromontáže, výrobu rozvádzačov, následné revízie a servis elektrických zariadení vysokého, nízkeho napätia a slaboprúdových zariadení. Spoločnosť zabezpečuje všetky spomínané činnosti vlastnými kapacitami. Vďaka skúsenostiam našich zamestnancov vieme zaručiť najvyššiu kvalitu a precíznosť prevedenia dodaných prokjektov.

Voltatech, a.s. ma sídlo v Bratislave a pobočky v Žiline, Prešove a Spišskej Novej Vsi.

„Neustále sledovanie nových trendov na medzinárodných trhoch nám umožňuje realizáciu našich projektov na špičkovej svetovej úrovni, čo prirodzene vedie k spokojnosti našich zákazníkov. Zároveň nám úcta k tradícii, tím kvalitných odborníkov a roky pôsobenia v energetickom sektore pomáhajú v dosahovaní nášho cieľa – byť lídrom v našej oblasti na Slovensku,” hovorí Peter Hrnčiar, člen predstavenstva a výkonný riaditeľ Voltatech

Portfólio služieb

Elektromontážna činnosť

Projektovanie a inžinierska činnosť

Slaboprúdové inštalácie

Výroba NN rozvádzačov

Odborné revízie elektrických zariadení

Servis elektrických zariadení

Zapožičanie transformačných staníc

MiddleCap Group, S.A.

MiddleCap Group, S.A., je etablovaný investičný holding so sídlom v Luxemburgu s kanceláriami v Londýne, Bratislave, Prahe, Dubaji, Berlíne a Monaku. Okrem poskytovania celého radu poradenských služieb v oblasti fúzií a akvizícií, reštrukturalizácií a podnikového financovania, skupina pôsobí aj ako dlhodobý investor so zameraním na trh s nehnuteľnosťami, investície do súkromného kapitálu, medzigeneračné zmeny vlastníctva a investície na kapitálovom trhu.

Naši klienti

Menu