O nás

Objavte detaily vzniku našej spoločnosti

Spoločnosť Voltatech, člen MiddleCap Group, je dlhodobo etablovaná medzi poprednými stredoeurópskymi hráčmi na trhu poskytovania služieb v oblasti zabezpečenia vysokonapäťových a nízkonapäťových inštalácií. S tým úzko súvisí projektová a výrobno-montážna elektro činnosť.

Každý projekt je pre nás unikátny a ku každému pristupujeme individuálne. Naše dlhoročné skúsenosti, odbornosť našich zamestnancov a technické vybavenie sú hlavnými piliermi našej spoločnosti a vďaka nim máme za sebou množstvo úspešných projektov v každom odvetví nášho pôsobenia.

Našou hlavnou náplňou je komplexné pôsobenie v elektroenergetike a to od projektovej činnosti, cez elektromontáže, výrobu rozvádzačov, následné revízie a servis elektrických zariadení vysokého, nízkeho napätia a slaboprúdových zariadení. Spoločnosť zabezpečuje všetky spomínané činnosti vlastnými kapacitami. Vďaka skúsenostiam našich zamestnancov vieme zaručiť najvyššiu kvalitu a precíznosť prevedenia dodaných prokjektov.

Voltatech, a.s. ma sídlo v Bratislave a pobočky v Žiline, Prešove a Spišskej Novej Vsi.

„Neustále sledovanie nových trendov na medzinárodných trhoch nám umožňuje realizáciu našich projektov na špičkovej svetovej úrovni, čo prirodzene vedie k spokojnosti našich zákazníkov. Zároveň nám úcta k tradícii, tím kvalitných odborníkov a roky pôsobenia v energetickom sektore pomáhajú v dosahovaní nášho cieľa – byť lídrom v našej oblasti na Slovensku,“ hovorí Peter Hrnčiar, člen predstavenstva a výkonný riaditeľ Voltatech

Portfólio služieb

Elektromontážna činnosť

Projektovanie a inžinierska činnosť

Slaboprúdové inštalácie

Výroba NN rozvádzačov

Odborné revízie elektrických zariadení

Servis elektrických zariadení

Zapožičanie transformačných staníc

Fotovoltaické elektrárne

MiddleCap Group, S.A.

MiddleCap Group, S.A., je etablovaný investičný holding so sídlom v Luxemburgu s kanceláriami v Londýne, Bratislave, Prahe, Dubaji, Berlíne a Monaku. Okrem poskytovania celého radu poradenských služieb v oblasti fúzií a akvizícií, reštrukturalizácií a podnikového financovania, skupina pôsobí aj ako dlhodobý investor so zameraním na trh s nehnuteľnosťami, investície do súkromného kapitálu, medzigeneračné zmeny vlastníctva a investície na kapitálovom trhu.

Naši klienti